Галоўныя навіны
Сёння ў Палаце прадстаўнікоў
23.01.2020

 Работа дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў у пастаянных камісіях


Семінар на тэму «Заканатворчы працэс у Рэспубліцы Беларусь»
10.00, Авальная зала 

Удзел Старшыні Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Андрэйчанкі У.П. у Міжнародным форуме лідараў, прысвечаным Міжнароднаму дню памяці ахвяр Халакосту і 75-й гадавіне вызвалення Асвенціма (г. Іерусалім)

Пасяджэнне  рабочай групы  Пастаяннай камісіі Палаты прадстаўнікоў па нацыянальнай бяспецы
15.00, каб. № 567
Дэпутацкi корпус
Па акругах
Па алфавіце
Па камісіях
Выберыце акругу
Брэсцкая-Пагранічная акруга № 4 Баранавіцкая сельская акруга № 7 Белавежская акруга № 8 Пружанская акруга № 9 Днепра-Бугская акруга № 10 Івацэвіцкая акруга № 11 Кобрынская акруга № 12 Лунінецкая акруга № 13 Пінская сельская акруга № 15 Столінская акруга № 16 *} Брэст Пінская гарадская акруга № 14 Баранавіцкая-Заходняя акруга № 5, Баранавіцкая-Усходняя акруга № 6 Гарадоцкая акруга № 21 Докшыцкая акруга № 22 Лепельская акруга № 23 Аршанская-Дняпроўская акруга № 26 Полацкая сельская акруга № 28 Пастаўская акруга № 29 Сенненская акруга № 30 *} Віцебск Аршанская гарадская акруга № 25 Полацкая гарадская акруга № 27 Наваполацкая акруга № 24 Гомельская сельская акруга № 37 Буда-Кашалёўская акруга № 38 Жыткавіцкая акруга № 39 Жлобінская акруга № 40 Калінкавіцкая акруга № 41 Палеская акруга № 43 Рагачоўская акруга № 45 Светлагорская акруга № 46 Хойніцкая акруга № 47 Гомель Рэчыцкая акруга № 44 Мазырская акруга № 42 Ваўкавыская акруга № 48 Гродненская сельская акруга № 53 Іўеўская акруга № 54 Нёманская акруга № 56 Замкавая акруга № 57 Слонімская акруга № 58 Смаргонская акруга № 59 Шчучынская акруга № 60 Гродна Лідская акруга № 55 Бярэзінская акруга № 61 Барысаўская сельская акруга № 63 Жодзінская акруга № 64 Пухавіцкая акруга № 65 Капыльская акруга № 66 Слуцкая акруга № 69 Салігорская сельская акруга № 69 Стаўбцоўская акруга № 70 Дзяржынская акруга № 71 Маладзечанская сельская акруга № 73 Вілейская акруга № 74 Лагойская акруга № 75 Сеніцкая акруга № 76 Заслаўская акруга № 77 Мінск Маладзечанская гарадская акруга № 72 Барысаўская гарадская акруга № 62 Салігорская гарадская акруга № 68 Бабруйская сельская акруга № 80 Быхаўская акруга № 81 Горацкая акруга № 82 Крычаўская акруга № 83 Магілёўская сельская акруга № 88 Асіповіцкая акруга № 89 Шклоўская акруга № 90 Магілёў Бабруйская-Ленінская акруга № 78, Бабруйская-Першамайская акруга № 79
А Б В Г Д Е Ё Ж З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Ў Э Ю Я
А
Адаменка Яўгеній Буніслававіч
Адзінцова Святлана Уладзіміраўна
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч
Ананіч Лілія Станіславаўна
Андрэйчанка Уладзімір Паўлавіч
Аутка Аляксандр Віктаравіч
Аўтухова Таццяна Анатольеўна
Б
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч
Барташ Святлана Уладзіміраўна
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна
Белаконеў Алег Аляксеевіч
Брыч Леанід Рыгоравіч
В
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч
Варанецкі Валерый Іосіфавіч
Васілевіч Марыя Віктараўна
Васількоў Мікалай Андрэевіч
Васько Марына Віктараўна
Васюкоў Віталій Міхайлавіч
Волкаў Ігар Уладзіміравіч
Г
Гайдук Аксана Вячаславаўна
Гайдукевіч Алег Сяргеевіч
Ганчук Андрэй Аляксандравіч
Гардзейчык Іван Аркадзьевіч
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч
Голуб Наталля Грыгореўна
Горваль Святлана Аляксандраўна
Гранкоўскі Аляксандр Аляксандравіч
Д
Давыдзька Генадзь Браніслававіч
Далгашэй Тамара Сяргееўна
Данчанка Аляксандр Міхайлавіч
Даўгала Ірына Віктараўна
Дашко Анатолій Міхайлавіч
Дзік Сяргей Канстанцінавіч
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч
Дубаў Аляксандр Васільевіч
Думбадзе Тэнгіз Шукрыевіч
Ж
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна
З
Завалей Ігар Уладзіміравіч
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч
Здорыкава Людміла Яўгеньеўна
Злотнікаў Андрэй Анатольевіч
К
Кір'як Лілія Вацлаваўна
Каляснёва Алена Пятроўна
Камароўскі Ігар Сяргеевіч
Канановіч Людміла Мікалаеўна
Карась Дзяніс Мікалаевіч
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч
Кралевіч Ірына Мікалаеўна
Краўцоў Сяргей Уладзіміравіч
Крачак Іна Юреўна
Крэч Вольга Зенонаўна
Курсевіч Валянціна Вацлаваўна
Л
Лагунова Галіна Мікалаеўна
Лаўрыненка Ігар Уладзіміравіч
Ленчэўская Марына Аляксандраўна
Луканская Ірына Эдуардаўна
Любецкая Святлана Анатольеўна
Ляўчук Аляксандр Георгіевіч
М
Міхалюк Павел Рышардавіч
Міцкевіч Валерый Вацлававіч
Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна
Мамайка Іван Андрэевіч
Марзалюк Ігар Аляксандравіч
Маркевіч Аляксандр Іванавіч
Мартынаў Ігар Феліксавіч
Масейкаў Аляксандр Анатольевіч
Машкароў Аляксандр Валеревіч
Мурына Юлія Георгіеўна
Н
Ніжэвіч Людміла Іванаўна
Нікалайкін Віктар Паўлавіч
Назаранка Валянціна Аляксееўна
Насеня Анатолій Васільевіч
П
Пісанік Леанід Фёдаравіч
Падлужная Людміла Браніславаўна
Паканечны Павел Леанідавіч
Палякова Ірына Міхайлаўна
Панасюк Васілій Васільевіч
Папко Павел Іванавіч
Патапава Алена Станіславаўна
Петрашова Вольга Уладзіміраўна
Р
Ражанец Валянціна Вітальеўна
Рынейская Ірына Мікалаеўна
С
Сільчонак Павел Мацвеевіч
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч
Савіных Андрэй Уладзіміравіч
Сайганава Таццяна Іванаўна
Саракач Аляксандр Іванавіч
Свіла Віктар Збігневіч
Семянчук Алег Аляксеевіч
Семяняка Валянцін Міхайлавіч
Сонгін Аляксандр Генрыхавіч
Старавойтава Ганна Валянцінаўна
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна
Стральчонак Валерый Іванавіч
Струнеўскі Андрэй Мікалаевіч
Супрановіч Ірына Аляксандраўна
Сцельмашок Сяргей Пятровіч
Сыранкоў Сяргей Аляксандравіч
Т
Тарасенка Наталля Эдуардаўна
Таўтын Ігар Паўлавіч
У
Уткін Віталій Юревіч
Х
Хлабукін Ігар Канстанцінавіч
Ч
Чарняўская Жанна Мікалаеўна
Ш
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч
Шкроб Марына Аляксандраўна
Шутава Святлана Аляксандраўна
Шыпула Аляксандр Валеревіч
Шырокая Вера Уладзіміраўна
Я
Ягораў Аляксей Уладзіміравіч
Кіраўніцтва Палаты прадстаўнікоў пастаянная камісія па заканадаўстве пастаянная камісія па эканамічнай палітыцы пастаянная камісія па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце пастаянная камісія па нацыянальнай бяспецы пастаянная камісія па бюджэце і фінансах пастаянная камісія па аграрнай палітыцы пастаянная камісія па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы пастаянная камісія па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі пастаянная камісія па адукацыі, культуры і навуцы пастаянная камісія па працы і сацыяльных пытаннях пастаянная камісія па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы пастаянная камісія па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі пастаянная камісія па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве пастаянная камісія па міжнародных справах
Законапраекты, што паступілі на разгляд у Палату прадстаўнікоў
Усе законапраекты
Другое чытанне
«Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб дзяржаўных сімвалах Рэспублікі Беларусь» (увах. № 117) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб ветэрынарнай дзейнасці» (увах. № 78) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб ахове здароўя» (увах. № 6936) «Аб ратыфікацыі Пратакола аб унясенні змяненняў у Дагавор аб Еўразійскім эканамічным саюзе ад 29 мая 2014 года, а таксама аб змяненні і спыненні дзеяння асобных міжнародных дамоў» (увах. № 6806) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб гідраметэаралагічнай дзейнасці» (увах. № 6696) «Аб змяненні кодэксаў» (увах. № 6466) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб афіцыйных геральдычных сімвалах» (увах. № 6394) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб парадку і ўмовах накіравання грамадзян у лячэбна-працоўныя прафілакторыі і ўмовах знаходжання ў іх» (увах. № 6407) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб аператыўна-вышуковай дзейнасці» (увах. № 5999) «Аб змяненні законаў» (увах. № 5982) «Аб змяненні кодэксаў» (увах. № 5764) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб трацейскіх судах» (увах. № 5268) «Аб змяненні Крымінальна-працэсуальнага кодэкса Рэспублікі Беларусь» (увах. № 5186) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб адзінай дзяржаўнай сістэме рэгістрацыі і ўліку правапарушэнняў» (увах. № 5155) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб валютным рэгуляванні і валютным кантролі» (увах. № 4876) «Аб правах інвалідаў і іх сацыяльнай інтэграцыі» (увах. № 4841) «Аб змяненні законаў па пытаннях кантрольнай (нагляднай) дзейнасці» (увах. № 4514) «Аб змяненні законаў па пытаннях рэкламы» (увах. № 4130) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб лекавых сродках» (увах. № 4059) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб племянной справе ў жывёлагадоўлі» (увах. № 4048) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб Беларускім Таварыстве Чырвонага Крыжа» (увах. № 3816) «Аб змяненні законаў па пытаннях выканаўчага вядзення» (увах. № 3597) «Аб спыненні Дагавора паміж Рэспублікай Беларусь і Расійскай Федэрацыяй аб сумесных намаганнях у ахове Дзяржаўнай мяжы Рэспублікі Беларусь» (увах. № 3535) «Аб змяненні законаў» (увах. № 3511) «Аб унясенні дапаўненняў і змяненняў у некаторыя законы Рэспублікі Беларусь па пытаннях гаспадарчых таварыстваў» (увах. № 2922) «Аб змяненні законаў» (увах. № 2063) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб асновах транспартнай дзейнасці» (увах. № 1543) «Аб абароне персанальных даных» (увах. № 1238) «Аб змяненні Кодэкса Рэспублікі Беларусь аб зямлі» (увах. № 768) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб мерах па прадухіленні легалізацыі даходаў, атрыманых злачынным шляхам, фінансавання тэрарыстычнай дзейнасці і фінансавання распаўсюджвання зброі масавага паражэння» (увах. № 332) «Аб змяненні законаў па пытаннях пахавання і пахавальнай справы» (увах. № 7627) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб дзяржаўнай інавацыйнай палітыцы і інавацыйнай дзейнасці ў Рэспубліцы Беларусь» (увах. № 7508) «Аб змяненні законаў па пытаннях натарыяльнай дзейнасці» (увах. № 6361) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб дарожным руху» (увах. № 4614) «Аб унясенні дапаўненняў і змянення ў Закон Рэспублікі Беларусь «Аб інвестыцыях» (увах. № 6183) «Аб унясенні змяненняў і дапаўненняў ў Закон Рэспублікі Беларусь «Аб прыватызацыі дзяржаўнай маёмасці і пераўтварэнні дзяржаўных унітарных прадпрыемстваў у адкрытыя акцыянерныя таварыствы» (увах. № 6019) «Аб унясенні змяненняў у некаторыя законы Рэспублікі Беларусь» (увах. № 735) «Аб неплацежаздольнасці і банкруцтве» (увах. № 3762)
«Аб ратыфікацыі Пратакола аб унясенні змяненняў у Дагавор аб Еўразійскім эканамічным саюзе ад 29 мая 2014 года, а таксама аб змяненні і спыненні дзеяння асобных міжнародных дамоў» (увах. № 6806) «Аб змяненні кодэксаў» (увах. № 5764) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб трацейскіх судах» (увах. № 5268) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб адзінай дзяржаўнай сістэме рэгістрацыі і ўліку правапарушэнняў» (увах. № 5155) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб валютным рэгуляванні і валютным кантролі» (увах. № 4876) «Аб змяненні законаў па пытаннях рэкламы» (увах. № 4130) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб лекавых сродках» (увах. № 4059) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб племянной справе ў жывёлагадоўлі» (увах. № 4048) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб Беларускім Таварыстве Чырвонага Крыжа» (увах. № 3816) «Аб змяненні законаў» (увах. № 3511) «Аб змяненні законаў» (увах. № 2063) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб асновах транспартнай дзейнасці» (увах. № 1543) «Аб абароне персанальных даных» (увах. № 1238) «Аб змяненні Кодэкса Рэспублікі Беларусь аб зямлі» (увах. № 768) «Аб змяненні Закона Рэспублікі Беларусь «Аб мерах па прадухіленні легалізацыі даходаў, атрыманых злачынным шляхам, фінансавання тэрарыстычнай дзейнасці і фінансавання распаўсюджвання зброі масавага паражэння» (увах. № 332) «Аб змяненні законаў па пытаннях пахавання і пахавальнай справы» (увах. № 7627) «Аб змяненні законаў па пытаннях натарыяльнай дзейнасці» (увах. № 6361)