Галоўная
/
Структура і склад
/
Дэпутацкi корпус
Дэпутацкi корпус
Па алфавіце
Па акругах
Па камісіях
Адаменка Яўгеній Буніслававіч (Калінкавіцкая акруга № 41)
Адзінцова Святлана Уладзіміраўна (Полацкая гарадская акруга № 27)
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч (Крычаўская акруга № 83)
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч (Пінская гарадская акруга № 14)
Ананіч Лілія Станіславаўна (Барысаўская сельская акруга № 63)
Аутка Аляксандр Віктаравіч (Гродненская сельская акруга № 53)
Аўтухова Таццяна Анатольеўна (Віцебская-Чкалаўская акруга № 18)
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч (Столінская акруга № 16)
Барташ Святлана Уладзіміраўна (Днепра-Бугская акруга № 10)
Бегеба Валянціна Канстанцінаўна (Пінская сельская акруга № 15)
Белаконеў Алег Аляксеевіч (Пухавіцкая акруга № 65)
Брыч Леанід Рыгоравіч (Брэсцкая-Заходняя акруга № 1)
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна (Івацэвіцкая акруга № 11)
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч (Лагойская акруга № 75)
Васілевіч Марыя Віктараўна (Кальварыйская акруга № 104)
Васількоў Мікалай Андрэевіч (Буда-Кашалёўская акруга № 38)
Васько Марына Віктараўна (Брэсцкая-Цэнтральная акруга № 2)
Васюкоў Віталій Міхайлавіч (Аршанская-Дняпроўская акруга № 26)
Волкаў Ігар Уладзіміравіч (Жлобінская акруга № 40)
Гайдук Аксана Вячаславаўна (Ясенінская акруга № 100)
Гайдукевіч Алег Сяргеевіч (Каліноўская акруга № 108)
Ганчук Андрэй Аляксандравіч (Шклоўская акруга № 90)
Гардзейчык Іван Аркадзьевіч (Уручская акруга № 109)
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч (Бабруйская сельская акруга № 80)
Горваль Святлана Аляксандраўна (Віцебская-Чыгуначная акруга № 19)
Гранкоўскі Аляксандр Аляксандравіч (Аўтазаводская акруга № 92)
Давыдзька Генадзь Браніслававіч (Усходняя акруга № 107)
Далгашэй Тамара Сяргееўна (Гродненская-Ленінская акруга № 52)
Данчанка Аляксандр Міхайлавіч (Гомельская-Сельмашаўская акруга № 32)
Дашко Анатолій Міхайлавіч (Брэсцкая-Усходняя акруга № 3)
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч (Кобрынская акруга № 12)
Дзік Сяргей Канстанцінавіч (Коласаўская акруга № 106)
Дубаў Аляксандр Васільевіч (Сенненская акруга № 30)
Думбадзе Тэнгіз Шукрыевіч (Партызанская акруга № 110)
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна (Баранавіцкая сельская акруга № 7)
Завалей Ігар Уладзіміравіч (Гомельская сельская акруга № 37)
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч (Брэсцкая-Пагранічная акруга № 4)
Здорыкава Людміла Яўгеньеўна (Магілёўская-Цэнтральная акруга № 85)
Злотнікаў Андрэй Анатольевіч (Гомельская-Цэнтральная акруга № 33)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 07.03.2023
Каляснёва Алена Пятроўна (Горацкая акруга № 82)
Камароўскі Ігар Сяргеевіч (Паўднёва-Заходняя акруга № 99)
Канановіч Людміла Мікалаеўна (Маладзечанская гарадская акруга № 72)
Карась Дзяніс Мікалаевіч (Наваполацкая акруга № 24)
Кір'як Лілія Вацлаваўна (Гродненская-Цэнтральная акруга № 51)
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч (Кастрычніцкая акруга № 97)
Кралевіч Ірына Мікалаеўна (Жыткавіцкая акруга № 39)
Крачак Іна Юр'еўна (Аршанская гарадская акруга № 25)
Крэч Вольга Зенонаўна (Гомельская-Навабеліцкая акруга № 36)
Курсевіч Валянціна Вацлаваўна (Заслаўская акруга № 77)
Лагунова Галіна Мікалаеўна (Шабаноўская акруга № 91)
Лаўрыненка Ігар Уладзіміравіч (Бярэзінская акруга № 61)
Тэрмін паўнамоцтваў:
06.12.2019
- 14.05.2021
Ленчэўская Марына Аляксандраўна (Заходняя акруга № 102)
Луканская Ірына Эдуардаўна (Гродненская-Занёманская акруга № 49)
Любецкая Святлана Анатольеўна (Старавіленская акруга № 105)
Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна (Грушаўская акруга № 98)
Марзалюк Ігар Аляксандравіч (Магілёўская-Ленінская акруга № 84)
Маркевіч Аляксандр Іванавіч (Іўеўская акруга № 54)
Мартынаў Ігар Феліксавіч (Лепельская акруга № 23)
Масейкаў Аляксандр Анатольевіч (Магілёўская-Прамысловая акруга № 87)
Машкароў Аляксандр Валер'евіч (Гомельская-Прамысловая акруга № 35)
Міхалюк Павел Рышардавіч (Шчучынская акруга № 60)
Мурына Юлія Георгіеўна (Салігорская сельская акруга № 69)
Назаранка Валянціна Аляксееўна (Мазырская акруга № 42)
Нікалайкін Віктар Паўлавіч (Віцебская-Горкаўская акруга № 17)
Падлужная Людміла Браніславаўна (Сеніцкая акруга № 76)
Паканечны Павел Леанідавіч (Ваўкавыская акруга № 48)
Панасюк Васілій Васільевіч (Пушкінская акруга № 103)
Папко Павел Іванавіч (Баранавіцкая-Усходняя акруга № 6)
Патапава Алена Станіславаўна (Гродненская-Кастрычніцкая акруга № 50)
Петрашова Вольга Уладзіміраўна (Магілёўская-Катрычніцкая акруга № 86)
Ражанец Валянціна Вітальеўна (Слуцкая акруга № 67)
Рынейская Ірына Мікалаеўна (Бабруйская-Ленінская акруга № 78)
Савіных Андрэй Уладзіміравіч (Чкалаўская акруга № 96)
Сайганава Таццяна Іванаўна (Купалаўская акруга № 95)
Саракач Аляксандр Іванавіч (Дзяржынская акруга № 71)
Свіла Віктар Збігневіч (Смаргонская акруга № 59)
Семянчук Алег Аляксеевіч (Маладзечанская сельская акруга № 73)
Семяняка Валянцін Міхайлавіч (Слонімская акруга № 58)
Сільчонак Павел Мацвеевіч (Пастаўская акруга № 29)
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч (Нёманская акруга № 56)
Старавойтава Ганна Валянцінаўна (Каменнагорская акруга № 101)
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна (Белавежская акруга № 8)
Стральчонак Валерый Іванавіч (Жодзінская акруга № 64)
Струнеўскі Андрэй Мікалаевіч (Салігорская гарадская акруга № 68)
Супрановіч Ірына Аляксандраўна (Вілейская акруга № 74)
Сыранкоў Сяргей Аляксандравіч (Быхаўская акруга № 81)
Тарасенка Наталля Эдуардаўна (Магілёўская сельская акруга № 88)
Таўтын Ігар Паўлавіч (Светлагорская акруга № 46)
Хлабукін Ігар Канстанцінавіч (Баранавіцкая-Заходняя акруга № 5)
Чарняўская Жанна Мікалаеўна (Хойніцкая акруга № 47)
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч (Полацкая сельская акруга № 28)
Шкроб Марына Аляксандраўна (Васняцоўская акруга № 93)
Шутава Святлана Аляксандраўна (Асіповіцкая акруга № 89)
Шыпула Аляксандр Валер'евіч (Барысаўская гарадская акруга № 62)
Шырокая Вера Уладзіміраўна (Бабруйская-Першамайская акруга № 79)
Ягораў Аляксей Уладзіміравіч (Віцебская-Кастрычніцкая акруга № 20)