Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Венгрыі
Варанецкі Валерый Іосіфавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Кіраўнік рабочай групы)
Старавойтава Ірына Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Аутка Аляксандр Віктаравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Байко Валянцін Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Зяблікава Алена Алегаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Луканская Ірына Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Падлужная Людміла Браніславаўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Сільчонак Павел Мацвеевіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Сайганава Таццяна Іванаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Русецкая Майя Леанідаўна - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Старавойтава Ірына Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Аутка Аляксандр Віктаравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Байко Валянцін Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Зяблікава Алена Алегаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Луканская Ірына Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Падлужная Людміла Браніславаўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Сільчонак Павел Мацвеевіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Сайганава Таццяна Іванаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Русецкая Майя Леанідаўна - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)