Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Сацыялістычнай Рэспублікі В’етнам
Гранкоўскі Аляксандр Аляксандравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі (Кіраўнік рабочай групы)
Ананіч Лілія Станіславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Баскаў Дзмітрый Юр’евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Дзік Сяргей Канстанцінавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Каляснёва Алена Пятроўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Краўцоў Сяргей Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Ленчэўская Марына Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Мурына Юлія Георгіеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Пратасавіцкі Рыгор Васільевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Сонгін Аляксандр Генрыхавіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Шатлікава Тамара Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шышко Аляксандр Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Ананіч Лілія Станіславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Баскаў Дзмітрый Юр’евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Дзік Сяргей Канстанцінавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Каляснёва Алена Пятроўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Краўцоў Сяргей Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Ленчэўская Марына Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Мурына Юлія Георгіеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Пратасавіцкі Рыгор Васільевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Сонгін Аляксандр Генрыхавіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Шатлікава Тамара Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шышко Аляксандр Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)