Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Каралеўства Іспаніі
Яшкоў Фелікс Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
(Кіраўнік рабочай групы)
Ананіч Лілія Станіславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Ляўчук Аляксандр Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Наркевіч Юрый Іосіфавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Нявераў Аляксей Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Сіўцаў Мікалай Барысавіч - галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Ананіч Лілія Станіславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Гацко Уладзімір Уладзіміравіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Ляўчук Аляксандр Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Наркевіч Юрый Іосіфавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Нявераў Аляксей Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Сіўцаў Мікалай Барысавіч - галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)