Рус Бел En
Галоўная / Дзейнасць / Міжнародная дзейнасць / Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў

Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў

Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Рэспублікі ПольшчаРабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Рэспублікі Польшча

Міцкевіч Валерый Вацлававіч - намеснік Старшыні Палаты прадстаўнікоў (Кіраўнік рабочай групы)
Сняжыцкі Віктар Аляксандравіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Байко Валянцін Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Васілевіч Марыя Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Гайдукевіч Алег Сяргеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Гедзіч Ігар Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Дзямідаў Дзмітрый Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Карпіцкі Аляксандр Сяргеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Міхалюк Павел Рышардавіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Мамайка Іван Андрэевіч - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Марзалюк Ігар Аляксандравіч - старшыня Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Мартынаў Ігар Феліксавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Паканечны Павел Леанідавіч - член Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Пратасавіцкі Рыгор Васільевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Сарока Эльвіра Аляксееўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Серафіновіч Кацярына Адамаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Сонгін Аляксандр Генрыхавіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Струнеўскі Андрэй Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шчастны Анатоль Тадэвушавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Дудзецкая Вольга Леанідаўна - Намеснік начальніка ўпраўлення па планаванні і арганізацыйным забеспячэнні дзейнасці кіраўніцтва Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Навіны па тэме