Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Рэспублікі Сербія
Старавойтава
Ірына Анатольеўна
- старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
(Кіраўнік рабочай групы)
Панасюк Васілій Васільевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Баскаў Дзмітрый Юр’евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Бачыла Аляксандр Аляксандравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Варанецкі Валерый Іосіфавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Васько Марына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Гедзіч Ігар Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Дзямідаў Дзмітрый Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Крачак Іна Юр'еўна - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Лагунова Галіна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Румо Алег Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Рунец Таццяна Аркадзьеўна - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Уткін Віталій Юр'евіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Сіўцаў Мікалай Барысавіч галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей - галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Панасюк Васілій Васільевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Бабаловіч Аляксандр Сяргеевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Баскаў Дзмітрый Юр’евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Бачыла Аляксандр Аляксандравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Варанецкі Валерый Іосіфавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Васько Марына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Гедзіч Ігар Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Дзямідаў Дзмітрый Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Зайцаў Яўгеній Станіслававіч - член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Крачак Іна Юр'еўна - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Лагунова Галіна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Румо Алег Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Рунец Таццяна Аркадзьеўна - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Уткін Віталій Юр'евіч - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Сіўцаў Мікалай Барысавіч галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей - галоўны саветнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)