Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Швейцарскай Канфедэрацыі
Савіных Андрэй Уладзіміравіч - старшыня Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Кіраўнік рабочай групы)
Катовіч Уладзімір Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Ананіч Віктар Міхайлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Барташ Святлана Уладзіміраўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Маркевіч Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Назаранка Валянціна Аляксееўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Нявераў Аляксей Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Рынейская Ірына Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Саракач Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Стральчонак Валерый Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шкроб Марына Аляксандраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Шчастны Анатоль Тадэвушавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шышко Аляксандр Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Русецкая Майя Леанідаўна - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Катовіч Уладзімір Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Амельянюк Аляксандр Паўлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Ананіч Віктар Міхайлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Барташ Святлана Уладзіміраўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Дзеркач Юрый Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Маркевіч Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы
Назаранка Валянціна Аляксееўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Нявераў Аляксей Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Панцюхова Алена Валяр’янаўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Рынейская Ірына Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Саракач Аляксандр Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Стральчонак Валерый Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шкроб Марына Аляксандраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Шчастны Анатоль Тадэвушавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шышко Аляксандр Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні
Русецкая Майя Леанідаўна - галоўны саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)