Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Японіі
Старавойтава Ганна Валянцінаўна - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Кіраўнік рабочай групы)
Румо Алег Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Анюхоўскі Сяргей Анатольевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Гайдук Аксана Вячаславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Горваль Святлана Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Карась Дзяніс Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Луканская Ірына Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Ляўчук Аляксандр Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Таўтын Ігар Паўлавіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Чарняўская Жанна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Іванова Наталля Аляксандраўна - вядучы рэферэнт аддзела па падрыхтоўцы законапраектаў і ўзаемадзеянні з Пастаяннай камісіяй Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Румо Алег Алегавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Анюхоўскі Сяргей Анатольевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Вабішчэвіч Пётр Андрэевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Гайдук Аксана Вячаславаўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Горваль Святлана Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Карась Дзяніс Мікалаевіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Луканская Ірына Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Ляўчук Аляксандр Георгіевіч - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Стаціўка Жанна Уладзіміраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Таўтын Ігар Паўлавіч - член Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Чарняўская Жанна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Іванова Наталля Аляксандраўна - вядучы рэферэнт аддзела па падрыхтоўцы законапраектаў і ўзаемадзеянні з Пастаяннай камісіяй Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)