Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з асобнымі дзяржавамі Азіі (Народная Рэспубліка Бангладэш, Федэратыўная Дэмакратычная Рэспубліка Непал, Дэмакратычная Сацыялістычная Рэспубліка Шры-Ланка)
Сівец Сяргей Міхайлавіч - старшыня Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
(Кіраўнік рабочай групы)
Нікалайкін Віктар Паўлавіч - старшыня Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Волкаў Ігар Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Ляхаў Аляксандр Андрэевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Палякова Ірына Міхайлаўна - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Супрановіч Ірына Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шатлікава Тамара Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шыпула Аляксандр Валер'евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Таранда Андрэй Аляксеевіч - начальнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Нікалайкін Віктар Паўлавіч - старшыня Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Волкаў Ігар Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Ляхаў Аляксандр Андрэевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Палякова Ірына Міхайлаўна - член Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Супрановіч Ірына Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Чайчыц Віктар Іванавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шатлікава Тамара Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
Шыпула Аляксандр Валер'евіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Таранда Андрэй Аляксеевіч - начальнік упраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)