Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з асобнымі дзяржавамі Паўднёвай Афрыкі (Рэспубліка Ангола, Рэспубліка Зімбабвэ, Рэспубліка Мазамбік,Рэспубліка Намібія)
Папко Павел Іванавіч - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах (Кіраўнік рабочай групы)
Матвееў Уладзімір Сямёнавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Аутка Аляксандр Віктаравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Васюкоў Віталій Міхайлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Кір'як Лілія Вацлаваўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Падлужная Людміла Браніславаўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Шкроб Марына Аляксандраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Шутава Святлана Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Матвееў Уладзімір Сямёнавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па рэгіянальнай палітыцы і мясцовым самакіраванні (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Аутка Аляксандр Віктаравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы
Васюкоў Віталій Міхайлавіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Дземідовіч Васілій Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па жыллёвай палітыцы і будаўніцтве
Кір'як Лілія Вацлаваўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Падлужная Людміла Браніславаўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Шкроб Марына Аляксандраўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па ахове здароўя, фізічнай культуры, сямейнай і маладзёжнай палітыцы
Шутава Святлана Аляксандраўна - член Пастаяннай камісіі па дзяржаўным будаўніцтве, мясцовым самакіраванні і рэгламенце
Ціхановіч Марына Уладзіміраўна - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)