Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Алжырскай Народнай Дэмакратычнай Рэспублікі
Шчастны Анатоль Тадэвушавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па заканадаўстве і дзяржаўным будаўніцтве
(Кіраўнік рабочай групы)
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч - старшыня Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Лагунова Галіна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Сільчонак Павел Мацвеевіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Старавойтава Ганна Валянцінаўна - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Тарасенка Наталля Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Храленка Уладзімір Фёдаравіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Шалтанюк Анатолій Вітальевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Герасімовіч Уладзімір Генадзьевіч - галоўны саветнік упраўлення па забеспячэнні дзейнасці Пастаяннай камісіі па міжнародных справах і нацыянальнай бяспецы ўпраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Шаўчук Мікалай Мікалаевіч - старшыня Пастаяннай камісіі па аграрнай палітыцы (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Даўгала Ірына Віктараўна - член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Лагунова Галіна Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па эканамічнай палітыцы
Сільчонак Павел Мацвеевіч - член Пастаяннай камісіі па працы і сацыяльных пытаннях
Старавойтава Ганна Валянцінаўна - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Тарасенка Наталля Эдуардаўна - член Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Храленка Уладзімір Фёдаравіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Шалтанюк Анатолій Вітальевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Герасімовіч Уладзімір Генадзьевіч - галоўны саветнік упраўлення па забеспячэнні дзейнасці Пастаяннай камісіі па міжнародных справах і нацыянальнай бяспецы ўпраўлення міжнародных сувязей Сакратарыята Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Навіны па тэме