Галоўная
/
Дзейнасць
/
Міжнародная дзейнасць
/
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Міжпарламенцкія камісіі і рабочыя групы Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з парламентамі замежных дзяржаў
Рабочая група Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па супрацоўніцтве з Парламентам Рэспублікі Куба
Клішэвіч Сяргей Міхайлавіч - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы (Кіраўнік рабочай групы)
Гайдукевіч Валерый Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Аўтухова Таццяна Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Давыдзька Генадзь Браніслававіч - старшыня Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Старавойтава Ганна Валянцінаўна - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Храленка Уладзімір Фёдаравіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Шалтанюк Анатолій Вітальевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Клімянкоў Ігар Міхайлавіч - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Назад да спіса
Гайдукевіч Валерый Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі (Намеснік кіраўніка рабочай групы)
Азаранка Уладзімір Мікалаевіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па пытаннях экалогіі, прыродакарыстання і чарнобыльскай катастрофы
Аўтухова Таццяна Анатольеўна - член Пастаяннай камісіі па адукацыі, культуры і навуцы
Бычкова (Голуб) Наталля Грыгор'еўна - член Пастаяннай камісіі па бюджэце і фінансах
Давыдзька Генадзь Браніслававіч - старшыня Пастаяннай камісіі па правах чалавека, нацыянальных адносінах і сродках масавай інфармацыі
Жалнерчык Людміла Мікалаеўна - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі па заканадаўстве
Жынгель Алег Валянцінавіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Русаковіч Андрэй Уладзіміравіч - намеснік старшыні Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па міжнародных справах і нацыянальнай бяспекі
Сіняк Уладзімір Аляксандравіч - член Пастаяннай камісіі па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі
Старавойтава Ганна Валянцінаўна - член Пастаяннай камісіі па міжнародных справах
Храленка Уладзімір Фёдаравіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па эканоміцы, бюджэце і фінансах
Шалтанюк Анатолій Вітальевіч - член Пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па адукацыі, навуцы, культуры і сацыяльным развіцці
Клімянкоў Ігар Міхайлавіч - саветнік упраўлення міжнароднага супрацоўніцтва Сакратарыята Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь (Сакратар рабочай групы)
Навіны па тэме